Strony dla klasztorw
Newsy
  • Strony dla parafii

    Jak dotrzeć do największej liczby wiernych, jeśli nie poprzez stronę internetową? Zapraszamy Proboszczów - Księży do zapoznania się z naszą ofertą budowy, prostych i łatwych w użytkowaniu stron internetowych.

Wizyt:
Dzisiaj: 0Wszystkich: 1580

Parafie

Coraz większa liczba parafii posiada swoje strony internetowe. To bardzo dobry krok, który zachęca nowe osoby do brania aktywnego udziału w życiu lokalnej wspólnoty wiernych. Budowa strona katolickich przyczynia się do tego, że ważne dla parafian informacje są łatwiej osiągalne i dłużej dostępne. Wiara wymaga stosowania coraz to nowych środków komunikacji, które nadążają za zmieniającymi się potrzebami wiernych. Budowa stron dla parafii daje szansę odświeżenia wizerunku i przedstawienia się w świetle atrakcyjnym dla osób młodszych. Parafia, księża i wierni, którzy idą z duchem czasu budzą podziw i szacunek wszystkich osób. Szerzenie wiary przy pomocy nowoczesnych środków przekazu to umiejętność, która zyskuje coraz większą aprobatę Watykanu. Jeśli i Państwa parafia zdecyduje się na zbudowanie strony www swojego kościoła, informacje dotyczące udzielania sakramentów, zapowiedzi duszpasterskie, terminy mszy i spowiedzi, a także proponowane pielgrzymki będą łatwo dostępne o każdej porze dnia i nocy, bez potrzeby wychodzenia z domu. To szczególnie ważne dla osób, o ograniczonej sprawności ruchowej, chorych i samotnych. Kościół w internecie na nowo pozwoli poczuć im się aktywnymi uczestnikami Waszej parafii.

Strona PARAFIALNA, którą Państwo oglądają służy do prezentacji usługi informatycznej - polegającej na kompleksowym przygotowaniu i wdrożeniu gotowej witryny lub sklepiku www o tematyce KOŚCIELNEJ. Więcej szczegółowych informacji znajduje się w dziale łatwa obsługa stron dla instytucji